Lions Club - Wydarzenia
Zaprzysiężenie Lions Club Krapkowice

W dniu 24.10.2010 na Zamku w Kamieniu Śląskim odbyła się uroczystość charteru nowego klubu LC Krapkowice.

Klub mieszany a właściwie małżeński bo członkami założycielami jest dziesięć małżeństw z powiatu krapkowickiego.

LC Krapkowice jest drugim klubem na Opolszczyźnie.

Po uroczystej mszy świętej w Kaplicy Św. Jacka w sali lustrzanej odbyła się uroczystość zaprzysiężenia nowego klubu.

Uroczystości osobiście przewodniczył Gubernator Okręgu 121 Polska Ryszard Jakubowski (LC Poznań) oraz Guiding Lioni Urszula Ciołeszyńska (LC Opole) i Ireneusz Maj (LC Wrocław m2m).

Lions Club Krapkowice swoją działalność humanitarną będzie głównie prowadził poprzez założoną również pod koniec 2010 r. Fundację ,,POMOC”.

Pełna lista założycieli nowego klubu.

Lions Club Krapkowice 2011 - Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: AIDA